علی ترکی نویسنده مجموعه شش جلدی "بیزینس کلاس برای دلبندتان" - کوچ حرفه ای کسب و کار

علی ترکی

علی ترکی نویسنده مجموعه شش جلدی «بیزینس کلاس برای دلبندتان» و بنیانگذار شبکه شتابدهی موفقیت «دانابرد» در ایران می باشد. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد MBA و دارای مدرک بین المللی YPMTP از فدراسیون جهانی FIDIC است. ایشان بیشتر از 20 سال بعنوان کارشناس، مدیر  وکوچ حرفه ای با بزرگترین کمپانیها و پروژه­ های کشور در صنایع مختلف (از شرکتهای عمرانی، نفت و پتروشیمی، بازرگانی و تجارت خارجی تا شرکتهای نرم افزاری و سیستمهای مدرن سازمانی) همکاری داشته و بعنوان تحلیلگر و استراتژیست کسب و کار، فعالیتهای گسترده ای را به انجام رسانده است. حضور و سخنرانی در رویدادهای مختلف داخلی و خارجی در زمینه مدیریت دانش و فناوری و نیز بازاریابی و فروش از دیگر فعالیتهای او طی این سالها بوده است.

علی ترکی برای نخستین بار در ایران و همگام با به روزترین سیستمهای آموزشی دنیا، دوره ای را با هدف پرورش «رهبران ثروت ساز آینده» طرح ریزی و پیاده سازی نموده است.

ایمیل:

ماموریت و بیوگرافی

علی ترکی معتقد است تمام فرزندان ایران عزیز استعدادها و ظرفیتهای بی نظیری دارند که اگر در مسیر درست شکوفا و حمایت شوند، می توانند به انسانهای موفق و خوشبختی در آینده تبدیل شوند.